E-Ticaret Çözümleri
2 Google, Yahoo, Yandex gibi popüler arama motorları dışında Facebook, Twitter, YouTube, Instagram gibi bir çok sosyal medya servislerinde sitenizi yada sayfanızı üst sıralara çıkarıyoruz.

Grafik tasarım, bir mesajı görsel yolla belirli bir hedef kitleye ulaştırmak için sanat ve teknolojinin yaratıcılık ile birleştiği görsel iletişim yöntemidir. Reklam görselleri, çizimler, grafikler, video görselleri, baskı görselleri, logo, afiş, billboard, ambalaj, tanıtım filmleri, kitap, dergi, çizgi film gibi bir çok farklı tasarım alanına hitap eden bir sanat dalıdır. Grafik tasarım günlük yaşamın bir parçasıdır. İnsanlara, kitlelere veya kamuoyuna amacına uygun ve en etkili mesajı iletmek için uygulanacak her türlü tasarım süreci grafik tasarımın alanına girer.

Renk uyumu, tipografi, mizanpaj(sayfa düzeni), denge gibi bütün görsel sanat öğeleri grafik tasarımda önemli yer kaplar. Grafik tasarım, hayatımızın her alanında farklı şekilde karşımıza çıkar. Bir sinema filminin afişinden, bir gazetenin sayfa düzenine, bir televizyon reklamından, bir mağazada satılan t-shirt tasarımına, yeni açılan bir mağazanın tabelasından, yeni bir şirketin logosuna kadar hemen her yerde grafik tasarımın eserleri ile karşılaşmamak imkansızdır.

Bir grafik tasarımcı istenen iş ne olursa ona uygun tasarımı görme ve işitme organlarına hitaben en etkili biçimde hazırlar. Teknolojinin gelişmesi ile paralel olarak grafik tasarımın alanı ve uygulanma metodları her geçen gün yenilenip genişlemektedir. Grafik tasarımcılar çalışmalarını yaparken öncelikle photoshop olmak üzere bütün adobe programları, freehand, corel gibi bir çok farklı programdan yararlanırlar.