Hakkımızda

Tecrübe, iş kalitesi ve yeni ufuklar...

2015 yılından bu yana web tasarım ve yazılım konusunda bir çok başarılı projeye imza attık. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda zamanla kendimizi de revize ettik. Google Adwords Danışmanlığı, sunucu optimizasyonu ve Seo alanlarında çözümler üretmeye başladık. Tüm projelerimizde iş disiplini ve kalitesinden asla taviz vermedik. Aynı vizyonla sektörün öncü firması olmaya devam ediyoruz.

Empati kuruyoruz ve şeffaf çalışıyoruz.

Öncelikli olarak müşterilerimizi iyi anlamaya çalışıyor ve bir iş ortağı olarak görüyoruz. Müşterilerimizin hedef kitlesi adına empati yaparak tüm beklentilerini kusursuz bir şekilde hayata geçirmeye çalışıyoruz. Projelerimizin her adımında müşterimizle iletişim halinde oluyoruz. Yardıma ihtiyaç duyduğunda yanında oluyor, sektörel yenilikleri de takip ederek yararlanmasını sağlıyoruz.

Önemli olan işi aşk ile yapabilmektir.

Web tasarım çalışmalarımızda güçlü bir tasarımı güvenilir bir yazılım altyapısı ile destekliyoruz. Bizim için her müşteri özeldir. Bu nedenle tüm işlerimizde müşterimize özel çalışıyoruz. Herhangi bir hazır altyapı, yazılım, şablon tasarım kullanmıyoruz. Her ne kadar kodlarla uğraşıyor, dijital çalışmalarda bulunuyor olsak da işin özünde insana hitap ettiğimizi biliyoruz. Bu nedenle işlerimize ruhumuzu yansıtıyor, severek yapıyoruz.

Başarı tesadüf değildir.

Bizim için gerçek başarı ve mutluluk, yaptığımız işin önce bizim içimize sinmesi, bizi mutlu etmesidir. Başarısına inanmayacağımız bir projeyi müşterimizin önüne çıkaramayız. Bizim için her yapılan işin içinde bir parça aşk, bir parça empati, bir parça yaratıcılık ve çokça teknik bilgi olmalıdır. Bizi Renkli Kare yapan hayatın bu renklerini projelerimize yansıtabilmemizdir.